Zavolejte nám na bezplatné číslo: 0773 304 328

Doprava zdarma u všech objednávek nad 2350 Kč

Napište nám na e-mail: info@tyris.cz

Zákaznická podpora

Náš tým expertů na spokojenost zákazníků je vám vždy k dispozici.​

Nejčastěji kladené dotazy a odpovědi​

Nejčastěji kladené dotazy

Pokud je zboží skladem, Vaši objednávku odešleme do 7 dnů od potvrzení objednávky. To znamená, že zásilku předáme Vámi zvolenému přepravci – přepravce zásilku obvykle doručí do 7 dnů, v závislosti na zvoleném přepravci. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, zásilku odešleme až po připsání částky na náš účet.
V předvánočním období se doba dodání objednávek může výjimečně prodloužit až na 14 dnů.

Snažíme se vyřizovat všechny žádosti o výměnu zboží co nejrychleji.

Proces výměny obvykle netrvá déle než 14 dní od doručení vráceného zboží do našeho skladu.

Po odeslání objednávky obdržíte na e-mail zprávu s odkazem pro sledování stavu Vaší objednávky.

Samozřejmě! Pokud potřebujete pomoc nebo máte jakékoli dotazy týkající se našeho e-commerce webu, náš specializovaný tým zákaznické podpory je vám plně k dispozici. Neváhejte nás kontaktovat e-mailem na podpora@tyris.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách.

V současné době nabízíme doručení pouze v rámci České republiky. Nicméně usilovně pracujeme na rozšíření našich přepravních služeb a brzy budeme moci zasílat objednávky také na Slovensko, do Polska a dalších sousedních zemí. Děkujeme za Vaše pochopení a trpělivost, zatímco pracujeme na tom, abychom naše produkty/služby zpřístupnili v širším geografickém regionu. Oceňujeme Váš zájem a sledujte nás, abyste byli informováni o aktualizacích našich destinačních zemí.

Samozřejmě! Děkujeme za Váš dotaz. Vezměte prosím na vědomí, že balení vašich položek se může lišit v závislosti na faktorech, jako jsou rozměry, hmotnost a povaha materiálů. Abychom zajistili bezpečné a spolehlivé doručení vašich produktů, můžeme v případě potřeby použít oddělené balíky. Naší prioritou je zachovat integritu každé položky a urychlit proces přepravy. Pokud máte jakékoli konkrétní obavy nebo preference ohledně balení vaší objednávky, neváhejte je sdělit našemu týmu zákaznické podpory. Uděláme vše pro to, abychom vyhověli vašim požadavkům. Děkujeme za pochopení a vážíme si vašeho obchodu.

Nás kontaktovat​

Neváhejte se na nás obrátit kdykoliv.

Bezplatné doručení

Pro všechny objednávky nad 2350 Kč

Snadné vrácení do 30 dnů

Záruka vrácení peněz do 30 dnů

Přehledná záruka

Nabízeno u každého jednotlivého produktu

100% Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa